درباره ما بیشتر بدانید!

قدم اول مجموعه ای هست که در راستای ارتقا سطح کیفیت زندگی و توسعه مردم کشورمان تلاش میکند. ما در مجموعه قدم روی افزایش اعتماد بنفس و عزت نفس، خودباوری، کیفیت روابط و توسعه فردی کار میکنیم.
قدم اول از سال 1397 فعالیت خود را شروع کرده و بیش از 100 کلاس آموزش برگزار کرده که تا کنونو به بیش از 500 نفر مشاوره حضوری و غیر حضوری داده است.
قدم اول مفتخر است که در مسیر رشد و شکوفایی شما نقش سازنده ای داشته باشد بنابراین خوشحال میشویم که در این مسیر همراه شما باشیم.

دنیای بهتری برای خودت بساز

در دنیای امروزی که همگی دچار روزمرگی شده و خودشونو فراموش کردند ما آمده ایم که کمک کنیم تا خودتونو بهتر بشناسید و دنیای بهتری برای خودتون بسازید.
به قول آقای تونی رابیز بزرگترین مدرس موفقیت دنیا: اگه میخواهی دنیای تو عوض بشه اول باید باورهاتو عوض کنی.
مجموعه قدم اول در زمینه اعتماد بنفس، عزت نفس، ارتباطات و متقاعد سازی آموزش های بسیار کاربردی و مفیدی را برای شما عزیزان ارائه می دهد.

مراحل آغاز به کار و رشد

مجموعه قدم اول از سال 1393 ایده شروعش شکل گرفت ولی چون هنوز کلی چیز بود که باید یاد میگرفتم و خیلی چیزها رو بلد نبودیم. بنابراین از همین سال شروع کردیم به فعالیت بصورت حرفه ای و قدرتمند.

در سال 1397 مجموعه قدم اول با همکاری آقای مصطفی افضلی و آقای علی نظری شروع به فعالیت کرد و بیش از 100 کلاس آموزش در زمینه ارتباطات، توسعه فردی، اعتمادبنفس و عزت نفس برگزار کردند.

نظرات برخی از دانشجویان

اراده آهنین های قدم اول